top of page
 • Pakiet szczeniaka

  600zł
  Ważny przez 3 miesiące/y
  • Przedszkole indywidualnie

Szkolenia sportowe

Zajęcia z dowolnej wybranej dyscypliny spośród obedience, rally-o, nose work lub fitness. Treningi prowadzi nasza aktywna zawodniczka i trenerka sportowa Marta Dziedzic.

Szkolenia behawioralne

 • konsultacja behawioralna - pierwsze spotkanie odbywa się w domu klienta, trwa około 90 minut; obejmuje zebranie wywiadu środowiskowego i ułożenie planu terapii z wprowadzeniem pierwszych zaleceń; spotkania z Agnieszką Kowalską, Bartkiem Kozłowskim lub Konradem Słowikiem.

 • terapia behawioralna - spotkania kontynuacyjne po konsultacji behawioralnej, na których wdrażane są zalecenia z planu terapii; zajęcia mogą odbywać się zarówno na jednym z naszych placów, jak i z dojazdem w wybrane przez Was miejsce - w przypadku zajęć z dojazdem zachęcamy do zapoznania się w jakim rejonie pracuje dany trener: wybierz trenera

 • terapia reaktywności - spotkania z psycholog zwierząt Martą Dziedzic, która specjalizuje się w pracy z psami wysoko reaktywnymi (psy łatwo wchodzące na wysokie emocje, pobudliwe, nie umiejące się wyciszyć) oraz z psami pasterskimi, psami ras użytkowych, wrażliwymi na bodźce środowiskowe; pierwsze spotkanie trwa około 120 minut, kolejne 60 minut; spotkania odbywają się na placu Hauvard Wielkiego Dębu lub w okolicy.

Szkolenia podstawowe

Zajęcia z podstaw wychowania psa w każdym wieku - zarówno dla szczeniąt, psów młodych, dorosłych i seniorów. Program pracy zawsze dobieramy indywidualnie do potrzeb danego duetu pies-człowiek. Pomagamy się dogadać i zrozumieć w każdej sytuacji. Budujemy relację opartą na obustronnym zaufaniu, zacieśniamy więzy. Spotkania z Agnieszką Kowalską, Bartkiem Kozłowskim, Karoliną Siutą lub Konradem Słowikiem. Zajęcia mogą odbywać się zarówno na jednym z naszych placów, jak i z dojazdem w wybrane przez Was miejsce - w przypadku zajęć z dojazdem zachęcamy do zapoznania się w jakim rejonie pracuje dany trener: wybierz trenera.

Klubowicze i Stali Klienci

Istnieje możliwość wykupienia pakietu czterech 60-minutowych spotkań indywidualnych do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy od daty pierwszego spotkania z pakietu (płatność z góry za cały pakiet):

 • 640 zł - pakiet czterech treningów sportowych lub czterech terapii reaktywności (II)

 • 560 zł - pakiet czterech treningów podstawowych lub czterech terapii behawioralnych (cena pakietu nie obejmuje kosztów ewentualnego dojazdu do klienta)

Po wykupieniu dwóch pakietów (lub automatycznie po 8 odbytych treningach) tytuł Klubowicza/Stałego Klienta przyznawany jest na stałe i niższa cena obowiązuje również przy wykupowaniu pojedynczych zajęć. :)​

bottom of page