top of page

SKUTECZNE PRZYWOŁANIE

CZAS: 7 GODZIN

CENA: 650 ZŁ

IMG_20200818_125052.jpg

SKUTECZNE PRZYWOŁANIE

Szkolenie psów skierowane do osób chcących doszlifować umiejętność przywoływania i odwoływania psa. Wymagana znajomość podstaw posłuszeństwa (wstępne przywołanie, zostawanie w miejscu, podstawy uniemożliwienia i wstrzymywania się). 

Na kursie skupiamy się na:

  • różnych rodzajach przywołania (cmoknięcie, do mnie, przywołanie awaryjne na gwizdek) i hartowaniu ich

  • wzmocnieniu motywacji do przebywania blisko przewodnika

  • umiejętności odpuszczania (zakaz podjęcia jedzenia, podejścia do psa czy osoby)

  • umiejętności wstrzymywania się (spokojne witanie się z psem czy z osobą, zatrzymanie przed interakcją ze środowiskiem, np. wskoczeniem do wody, przejściem przez ulicę itp.)

Kurs obejmuje 7h zajęć praktycznych, spotykamy się raz w tygodniu na 1h zegarową.

Jak nauczyć psa posłuszeństwa – sprawdź na Hauvard.pl

 

Posiadanie psa to źródło ogromnej satysfakcji, ale też odpowiedzialności. Prawidłowo nawiązana więź oraz komunikacja podnoszą poziom posłuszeństwa u zwierzęcia i sprawiają, że codzienne spacery i zabawa stają się przyjemnością. Jednym z nieodzownych aspektów posłuszeństwa psa jest jego prawidłowe reagowanie na komendę „do mnie”. Skuteczne przywoływanie pozwala zapanować nad pupilem nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Jest ona szczególnie ważna, jeśli mieszkacie w mieście, gdzie na psa czeka sporo niespodziewanych sytuacji mogących budzić jego lęk bądź agresję. W takich momentach efektywne przywoływanie może zadecydować o bezpieczeństwie Twojego zwierzęcia.

 

Dlatego właśnie w Hauvard przygotowaliśmy dla Was specjalistyczne szkolenie dla psów ze skutecznego przywoływania. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest opanowanie przez zwierzę podstaw posłuszeństwa takich jak wstępne przywołanie, zostawianie w miejscu, a także podstawy zatrzymywania zachowań.

 

Tresura psa w Warszawie – czego nauczycie się na szkoleniu?

 

Szkolenie dla psów ze skutecznego przywoływania pozwoli Wam poznać różne metody przywoływania czworonoga od cmoknięcia, przez komendę „do mnie”, po awaryjne przywoływanie na gwizdek. Ponadto dowiecie się, jak sprawić, by Wasz pies w naturalny sposób chciał przebywać blisko Was. 

 

Kolejnym etapem będzie nauczenie psa odpuszczania np. niezjedzenia konkretnego pokarmu lub nie podchodzenia do innego psa czy osoby. Dowiecie się także, jak zapanować nad temperamentem pupila tak, by potrafił zrezygnować z nadmiernie entuzjastycznego witania się.

 

Zapanujecie także nad zwierzęciem w przypadku jego interakcji z wodą czy podczas poruszania się po mieście.

Jak nauczyć psa komendy „do mnie”? – praktyczna umiejętność dla każdego właściciela

Szkolenie dla psów ze skutecznego przywoływania to doskonale źródło praktycznej, a przede wszystkim efektywnej wiedzy i technik, które pozwolą Ci w łatwy sposób zapanować nad swoim pupilem. Bez względu na to czy jesteś właścicielem małego, czy dużego psa, każdego czworonoga można nauczyć posłuszeństwa. I to gwarantuje Ci nasz 7-tygodniowy kurs.

 

Szkolenie dla psów ze skutecznego przywoływania prowadzone jest przez doświadczonych, certyfikowanych trenerów i specjalistów od zachowań i psychologii zwierzęcej. Z ich pomocą szybko i skutecznie opanujesz niezbędne techniki, które pozwolą Ci zapanować nad Twoim psem. 

 

Skontaktuj się z nami już dziś i wybierz dogodny termin. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na Wszystkie Twoje pytania i opowiedzą więcej na temat oferty. Z nami w końcu nauczysz swojego psa posłuszeństwa i prawidłowego reagowania na komendę „do mnie”.

bottom of page