top of page
P7287128.JPG

TRENINGI OBEDIENCE 

Zajęcia, na których działamy w obrębie zadań sportowego posłuszeństwa obedience. Zapraszam zarówno duety, które stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie, które chciałyby zobaczyć "z czym to się je", a także tych, którzy chcieliby dopieścić swoje zdobyte już umiejętności, aby osiągnąć "efekt WOW"! :)

Obedience to sport, który nie tylko sprawia, że nasz pies jest posłuszny, to sport, który pozwala nam na zbudowanie z psem niesamowicie głębokiej więzi, która poszerza naszą wzajemną komunikację, która buduje prawdziwą psijaźń na lata!

Jestem w tej kwestii totalnie nieobiektywna i mogę zachwalać OBI w nieskończoność na wielu płaszczyznach! Chcesz się przekonać dlaczego? Wpadnij na zajęcia i złap bakcyla! :D

TRENINGI SPORTOWE
 INDYWIDUALNIE

CZAS: 60 MINUT
CENA: ---- ZŁ

ZAJĘCIA SPORTOWE PROWADZI MARTA KAMIŃSKA :)

TRENINGI RALLY-O

Rally obedience inaczej nazywane jest psim posłuszeństwem na luzie. :) Łączy ze sobą tak naprawdę dwie dyscypliny: obedience i agility. Z psem mamy do pokonania tor zadań, który przechodzimy zarówno na precyzję wykonania, jak i na czas. Na zawodach możemy wspomagać psa zarówno komendami słownymi, jak i gestami, a gdzieniegdzie na torze możemy go nawet nagrodzić przysmakiem - dlatego jest to świetna dyscyplina wprowadzająca do świata psich sportów dla tych, którzy chcieliby zobaczyć z czym to się je. ;)

1612525849571_edited.jpg
Nose Work online.jpg

TRENINGI NOSE WORK

Nose Work to praca węchowa psa, w której uczymy się poszukiwać określonych zapachów, jako duet człowiek-pies. Sport ten podnosi u psa poziom pewności siebie i obniża napięcie emocjonalne, ponieważ:

  1. to pies de facto prowadzi przewodnika do zapachu, a więc jest bardziej decyzyjną stroną w tej grze

  2. węszenie jest jedną z najważniejszych psich potrzeb i wprowadzona w formie pracy pomaga psu rozładować napięcia i zwiększyć uwagę na przewodniku.

  3. jest świetną zabawą dla obojga! ;)

bottom of page