top of page

PLAN LEKCJI TARGÓWEK

Plac Wielkiego Dębu

zajęcia cały rok

Poniedziałek

15:30-17:45 - zajęcia indywidualne z Pauliną

18:00 - przedszkole (pn i wt, Paulina)

19:15 - rally-o (Paulina)

20:30 - przedszkole (Paulina)

Wtorek

15:30-17:45 - zajęcia indywidualne z Pauliną

18:00 - przedszkole (pn i wt, Paulina)

19:15 - podstawówka (Paulina)

20:30 - rally-o (Paulina)

Środa

9:00 - podstawówka (Bartek)

10:15 - przedszkole (Bartek)

---

15:30-17:45 - zajęcia indywidualne z Bartkiem

18:00 - podstawówka/skuteczne przywołanie (Bartek)

19:15 - przedszkole (śr i czw, Bartek)

20:30 - podstawówka (Bartek)

Czwartek

9:00 - przedszkole (czw i pt, Bartek)

10:15 - podstawówka (czw i pt, Bartek)

---

15:30-17:45 - zajęcia indywidualne z Bartkiem

18:00 - podstawówka (Bartek)

19:15 - przedszkole (śr i czw, Bartek)

20:30 - przedszkole (Bartek)

Piątek

9:00 - przedszkole (czw i pt, Bartek)

10:15 - podstawówka (czw i pt, Bartek)

---

15:30-17:45 - zajęcia indywidualne z Bartkiem

18:00 - spacerówka (park bródnowski, Bartek)

19:15 - terenówka (park bródnowski, Bartek)

19:15 - przedszkole (Agnieszka)

20:30 - podstawówka (Agnieszka)

Sobota

9:00 - przedszkole (sb i nd, Bartek)

10:15 - podstawówka (Bartek)

11:30 - przedszkole (Bartek)

12:45 - przedszkole (Bartek)

14:00 - podstawówka (Bartek)

15:30 - spacerówka (park bródnowski, Bartek)

---

18:00 - Rally-O (Paulina)

19:15 - podstawówka (Paulina)

20:30 - przedszkole (Paulina)

Niedziela

9:00 - przedszkole (sb i nd, Bartek)

10:15 - przedszkole (Bartek)

11:30 - podstawówka (Bartek)

12:45 - podstawówka (Bartek)

14:00 - przedszkole (Bartek)

15:30 - terenówka (park bródnowski, Bartek)

---

15:30-17:45 - zajęcia indywidualne z Konradem

18:00 - przedszkole (Konrad)

19:15 - podstawówka (Konrad)

20:30 - przedszkole (Konrad)

Zajęcia sportowe z Martą (obedience, nose work, rally-o, dog fitness, pt, bh) niedostępne w roku 2024 ze względu na urlop macierzyński.

PLAN LEKCJI BEMOWO

Plac Wysoka 11

zajęcia marzec-listopad

 

Poniedziałek

9:00-18:00 - wynajem klubowy

18:30 - przedszkole (Agnieszka)

19:45 - podstawówka (Agnieszka)

Wtorek

9:00-20:00 - wynajem klubowy

Środa

15:30-17:45 - zajęcia indywidualne z Pauliną

18:00 - przedszkole (śr i czw, Paulina)

19:15 - przedszkole (Paulina)

20:30 - podstawówka (Paulina)

Czwartek

15:30-17:45 - zajęcia indywidualne z Pauliną

18:00 - przedszkole (śr i czw, Paulina)

19:15 - podstawówka (Paulina)

20:30 - przedszkole (Paulina)

Piątek

16:45 - przedszkole (Paulina)

18:00 - podstawówka (Paulina)

19:15 - przedszkole (Paulina)

20:30 - podstawówka (Paulina)

Sobota

9:00 - przedszkole (sb i nd, Paulina)

10:15 - podstawówka (Paulina)

11:30 - przedszkole (Paulina)

Niedziela

9:00 - przedszkole (sb i nd, Paulina)

10:15 - przedszkole (Paulina)

11:30 - podstawówka (Paulina)

PLAN LEKCJI BEMOWO

Plac Wysoka 11

zajęcia marzec-listopad

 

Poniedziałek

9:00-18:00 - wynajem klubowy

18:30 - przedszkole (Agnieszka)

19:45 - podstawówka (Agnieszka)

Wtorek

9:00-20:00 - wynajem klubowy

Środa

15:30-17:45 - zajęcia indywidualne z Pauliną

18:00 - przedszkole (śr i czw, Paulina)

19:15 - przedszkole (Paulina)

20:30 - podstawówka (Paulina)

 

Czwartek

15:30-17:45 - zajęcia indywidualne z Pauliną

18:00 - przedszkole (śr i czw, Paulina)

19:15 - podstawówka (Paulina)

20:30 - przedszkole (Paulina)

 

Piątek

16:45 - przedszkole (Paulina)

18:00 - podstawówka (Paulina)

19:15 - przedszkole (Paulina)

20:30 - podstawówka (Paulina)

Sobota

9:00 - przedszkole (sb i nd, Paulina)

10:15 - podstawówka (Paulina)

11:30 - przedszkole (Paulina)

Niedziela

9:00 - przedszkole (sb i nd, Paulina)

10:15 - przedszkole (Paulina)

11:30 - podstawówka (Paulina)

bottom of page