Szkolenie psów

Rally-Obedience

RALLY-O

POSŁUSZEŃSTWO NA LUZIE!

Rally-O to sport kynologiczny stworzony przez Charlesa L. Kramera z myślą o zachęceniu do pracy z psami wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności komunikacji z psem: dzieci, młodzież, osoby dorosłe, seniorów, osoby sprawne i niepełnosprawne.

Jest to idealna dyscyplina dla początkujących przewodników psów, którzy chcą sprawdzić się w świecie psich sportów. Rally-O pozwala na start z psami rasowymi, z nierasowymi, niezależnie od wieku (osobne kategorie dla szczeniąt, psów dorosłych i psich seniorów), z kastratami czy z psami z niepełnosprawnościami.

Rally-O otwiera wrota do sportów kynologicznych dla wszystkich ludzi i wszystkich psów! :)

Treningi stanowią również świetną "rozgrzewkę" przed przygotowaniem się do startów w klasycznym obedience, ponieważ Rally-O niejako łączy dwie dyscypliny: sportowe posłuszeństwo i agility. Drużyna przewodnik-pies ma za zadanie pokonanie toru złożonego z szeregu stacji-ćwiczeń, które mają wykonać w określonej kolejności, z jak największą precyzją i w jak najkrótszym czasie.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.rally-o.pl

W naszej szkole oferujemy kurs wprowadzający do dyscypliny obejmujący zapoznanie się ze znakami klasy 1., po zakończeniu którego istnieje możliwość dołączenia do drużyny Hauvard na treningi przygotowujące do udziału w zawodach na różnych poziomach zaawansowania.

Kurs wprowadzający obejmuje 8 spotkań, w tym 1h wykładu i 7h zajęć praktycznych.

Zajęcia trwają 1h i odbywają się 1x w tygodniu.

Cena: 550 zł