top of page

RALLY OBEDIENCE

CZAS: 7 GODZIN
CENA: 650 ZŁ

szkolenie_psów_Warszawa_edited.jpg

RALLY-O

Rally-O to sport kynologiczny stworzony przez Charlesa L. Kramera. Jego myślą przewodnią jest zachęcenie właścicieli do pracy z psami. Ten psi sport został stworzony w taki sposób, aby każdy właściciel mógł pogłębiać więź ze swoim psem i rozwijać umiejętności komunikacyjne ze swoim zwierzakiem. Nasz kurs posłuszeństwa dla psa jest skierowany dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, seniorów, osób sprawnych i niepełnosprawnych.

Dostępne poziomy pracy:

  • Rally-O 1: znaki klasa 1.

  • Rally-O 2: znaki klasa 2

  • Rally-O 3: znaki klasa 3

Wszystkie poziomy pracy to 7 godzin zajęć praktycznych.

Kurs posłuszeństwa dla psa – na czym polega Rally – O?

 

Kurs posłuszeństwa dla psa wspiera właścicieli czworonogów w tym, aby psy z chęcią wykonywały polecenia. 

 

Jest to idealna dyscyplina dla początkujących przewodników psów, którzy chcą sprawdzić się w świecie psich sportów. Rally-O umożliwia trenowanie każdego psa, bez względu na jego wiek czy rasę. Ten sport został stworzony z uwzględnieniem indywidualnych możliwości każdego psa. Właśnie dlatego może go wybrać właściciel zarówno psów dorosłych, seniorów, jak i szczeniaków. Kurs posłuszeństwa dla psa pozwala pracować także z psami posiadającymi niepełnosprawności. 
Rally-O otwiera wrota do sportów kynologicznych dla wszystkich ludzi i wszystkich psów! :)

 

Treningi mogą być doskonałą "rozgrzewką" przed przygotowaniem się do startów w klasycznym obedience, ponieważ Rally-O łączy dwie dyscypliny: sportowe posłuszeństwo i agility. Drużyna przewodnik-pies ma za zadanie pokonanie toru złożonego z szeregu stacji-ćwiczeń, które mają wykonać w określonej kolejności, z jak największą precyzją i w jak najkrótszym czasie.
Więcej informacji na stronie organizatora: www.rally-o.pl

 

W naszej szkole oferujemy kurs wprowadzający do dyscypliny obejmujący zapoznanie się ze znakami klasy 1., po zakończeniu którego istnieje możliwość dołączenia do drużyny Hauvard na treningi przygotowujące do udziału w zawodach na różnych poziomach zaawansowania.

 

Rally-O czyli posłuszeństwo na luzie

 

Really-O to wyjątkowy sposób na szkolenie psów. To trening oparty na zabawie i wzajemnej współpracy psa oraz jego właściciela. Różni się od typowego obedience tym, iż przewodnik może zachęcać psa do wykonywania poleceń, a także chwalić go i nagradzać. Z tygodnia na tydzień Państwa pies będzie poznawał coraz więcej znaków i uczył się sprawniejszego pokonywania toru przeszkód. W treningu Really-O najważniejsza jest radość z ćwiczeń, To wesoła współpraca, wspólne pokonywanie torów może sprawić, iż zechcą Państwo startować ze swoim psem w zawodach. Ustawienie toru różni się za każdym razem, przez co nie jest to monotonne powtarzanie tych samych sekwencji, dzięki temu ćwiczy się uważność psa. Szkolenie oparte na Really-O to doskonały sposób na wprowadzenie psa w klimat pokonywania torów zadań, ale i metoda na rozrywkę i luźny trening.

 

Tresura psa Warszawa

 

Na kurs zapraszamy wszystkich właścicieli psów – zachęcamy by uczestniczyły w nich również dzieci. Tresura psa w mieście Warszawa to niełatwe zadanie. Trudno o miejsca, w których pies nie jest narażony na elementy rozpraszające jego uwagę. Właśnie dlatego zapraszamy Państwa na zajęcia Really-O. Są nastawione na zabawę i wspólne, radosne pokonywanie torów zadań. Po tym szkoleniu odczują Państwo o wiele lepsze porozumienie ze swoim czworonogiem, który z chęcią będzie wykonywał polecenia oraz ćwiczenia. Serdecznie zapraszamy na to szkolenie, które spodoba się zarówno Państwu, jak i czworonogom.
 

Kurs wprowadzający obejmuje 7 spotkań praktycznych.

Zajęcia trwają 1h i odbywają się 1x w tygodniu.

bottom of page