top of page
przedszkole dla psów.jpg

Uzupełnieniem przedszkola jest kurs SPACERÓWKA: cztery spotkania w różnych miejscach, na których skupiamy się na socjalizacji oraz budowaniu grupy społecznej psa.

SZKOLENIE
DLA SZCZENIĄT
:)

Kurs skierowany dla szczeniąt w wieku 10-20 tygodni (przyjmujemy pieski już po drugim szczepieniu przeciwko chorobom zakaźnym)* i dostępny jest w wariancie szkolenia grupowego oraz szkolenia indywidualnego.

 

Pakiet grupowy obejmuje 8 godzin zajęć i podzielony jest na trzy bloki:​

 1. teoria 1 godzina - webinar online do obejrzenia w trakcie trwania kursu)

 2. nauka zachowań 3 godziny - wprowadzenie podstawowych umiejętności

 3. socjalizacja 4 godziny - przygotowanie psa do życia w mieście​: ćwiczenia wzmacniające pewność siebie, socjalizacja środowiskowa, socjalizacja z ludźmi, socjalizacja z psami

 

Pakiet indywidualny obejmuje 6 godzin zajęć i podzielony jest na trzy bloki:

 1. teoria 1 godzina - webinar online do obejrzenia w trakcie trwania kursu)

 2. nauka zachowań 3 godziny - wprowadzenie podstawowych umiejętności (zajęcia mogą odbywać się na naszym placu lub w domu psiaka)

 3. socjalizacja 2 godziny - jedno spotkanie na naszym placu (socjalizacja środowiskowa i omówienie sposobów wsparcia malucha), jedno spotkanie w terenie w miejscu ustalonym przez trenera (park, las, miejskie uliczki)

PSIE PRZEDSZKOLE

PAKIET GRUPOWY

CZAS: 8 GODZIN 
CENA: 700 ZŁ

PAKIET INDYWIDUALNY

CZAS: 6 GODZIN 

CENA: 700 ZŁ

TEORIA

Webinar o etapach rozwojowych młodego psa i związanych z nimi problemach, omówienie procesu socjalizacji, sposoby modyfikacji zachowań niepożądanych.

NAUKA KOMEND

 • skupienie uwagi na przewodniku​ w miejscu

 • budowanie motywacji do pracy z człowiekiem

 • siad: zostawanie w pozycji

 • komenda uniemożliwiająca zachowanie (odwołanie): e-e

 • przywołanie: wróć!

 • chodzenie na luźnej smyczy

 • omówienie problemów typowych dla wieku: trening czystości, podgryzanie, zostawanie samemu, niszczenie, skakanie, wymuszanie uwagi

SOCJALIZACJA

 • spokojne witanie się z człowiekiem lub z psem i rezygnacja z witania się

 • trening medyczny: spokojne wytrzymywanie zabiegów pielęgnacyjnych (czesanie, zakraplanie oczu i uszu, obcinanie pazurków)

 • oddawanie przedmiotów i jedzenia: puść!

 • nauka nic-nie-robienia (odpoczywania)

 • stawianie wyzwań: na przykład zapoznawanie z różnymi typami powierzchni, praca na niestabilnym podłożu, wchodzenie do tunelu, radzenie sobie z nagłymi dźwiękami i ruchami i tym podobne (profilaktyka występowania zachowań lękowych/agresywnych)

WARIANTY KURSU

 • Na spokojnie: szkolenie odbywa się 1 x w tygodniu po 1 godzinie zegarowej (7 tygodni pracy)

 • Intensywnie: spotykamy się 2 x w tygodniu po 1 godzinie zegarowej (4 tygodnie pracy)

hala hauvard.jpg
1.png

*Dlaczego dla psów w tym wieku?
Szczenięta do 16. tygodnia życia przechodzą tak zwany okres socjalizacji – jest to czas, w którym młody pies uczy się, czego unikać (co jest niebezpieczne) a do czego dążyć (co jest bezpieczne). 4-5 miesiąc życia jest natomiast okresem szczególnej wrażliwości ze względu na nierównowagę nerwowych układów pobudzenia i hamowania. W czasie 2-5 miesiąca życia psa mamy zatem największy wpływ na jego prawidłowy rozwój emocjonalny. Jest to najlepszy czas na naukę uniemożliwienia (zostawanie samemu, ograniczenie ruchu poprzez zapięcie na smycz lub przytrzymanie, wstrzymywanie się od podejścia do człowieka/psa) czy oduczenie typowych dla szczeniąt zachowań, jak skakanie na człowieka czy gryzienie po rękach. Braki w socjalizacji są najczęstszą przyczyną lęku i agresji, dlatego tak istotne jest jej prawidłowe przeprowadzenie.

Tresura szczeniaków – psie przedszkole w Hauvard!
Jeśli jesteś właścicielem szczeniaka i pragniesz nauczyć go prawidłowej socjalizacji, warto zacząć jak najwcześniej. Małe pieski w wieku 2-5 miesięcy dopiero przyzwyczają się do prawidłowego funkcjonowania w świecie. Przede wszystkim życie w mieście może stanowić dla nich spore wyzwanie. Inni ludzie, nieznajome psy, rowery, samochody i hałas – to wszystko potrafi skutecznie zestresować dorosłego psa, a co dopiero szczeniaka. By zapobiec gwałtownym reakcjom Twojego pupila, warto nauczyć go prawidłowej socjalizacji. Wczesna tresura szczeniaka to znakomity sposób na wychowanie posłusznego i pewnego siebie psa, który nie będzie sprawiał problemów w przyszłości.
 

Psie przedszkole w Warszawie – dlaczego warto?
Hauvard oferuje Wam i Waszym szczeniakom profesjonalne psie przedszkole w Warszawie, w którym pokażemy Wam, jak prawidłowo przeprowadzić socjalizację psa, a także nauczyć go podstawowych umiejętności reagowania na komendy. Oferujemy Wam 7-tygodniowe zajęcia, podczas których szczeniaki nauczą się prawidłowego zachowania w obliczu różnorodnych wyzwań dnia codziennego. Nauczymy je rozpoznawania różnego typu powierzchni, chodzenia po niestabilnym podłożu, wchodzenia do tunelu, odporności na niespodziewane dźwięki i ruchy. 
Do tego właściciele opanują efektywne egzekwowanie podstawowych komend takich jak: siad, puść, czy zostaw. Ponadto nauczymy Was, jak prowadzić szczeniaka na luźniej smyczy, jak go przywołać czy przyzwyczaić do zabiegów pielęgnacyjnych. 
Psie przedszkole w Warszawie Hauvard to nie tylko profesjonalna tresura psów, ale też znakomita okazja do zacieśnienia więzi z czworonogiem, wypracowania wspólnego zaufania i efektywnego funkcjonowania razem na co dzień. Dzięki efektywnej socjalizacji psa, Twój podopieczny stanie się bardziej skupiony, mniej lękliwy i zdecydowanie bardziej przewidywalny.
Zajęcia w psim przedszkolu w Warszawie są również idealnym wstępem do bardziej zaawansowanych szkoleń, podczas których zwierzę będzie mogło nauczyć się zaawansowanych komend i umiejętności.


Socjalizacja psa – postaw na doskonałą jakość szkoleń
Szkolenia z socjalizacji psa dostępne w Hauvard prowadzone są przez doświadczonych, certyfikowanych trenerów i behawiorystów, którzy na co dzień pracują z różnorodnymi zwierzętami.
Posiadają oni rozległą wiedzę i umiejętności z zakresu zwierzęcej psychiki i zachowań, dzięki czemu efektywnie potrafią wpłynąć na każdego pupila i nauczyć ich pożądanych umiejętności.
Nie czekaj więc dłużej i skontaktuj się z nami w celu umówienia terminu wizyty w naszym ośrodku.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z chęcią rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości i opowiemy więcej o naszej profesjonalnej tresurze dla szczeniaków.
 

Przedszkole dla psów Warszawa

Zakup uroczego szczeniaka jest pragnieniem niejednego miłośnika zwierząt. Jednak kiedy to marzenie staje się rzeczywistością, niejednokrotnie okazuje się, że mały piesek potrafi być przyczyną dużych kłopotów, wymaga poświęcenia dużej ilości czasu, a jego wychowanie nie jest wcale takie łatwe. Pojawiają się też dodatkowe problemy np. w postaci podgryzania, niszczenia przedmiotów, skakania na domowników czy ciągłego wymuszania uwagi. Odpowiedzią na wszystkie te kłopoty jest nasze psie przedszkole Hauvard. Zajęcia są prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów i behawiorystów. Dzięki temu masz pewność, że Twój szczeniak jest szkolony przez doskonałych profesjonalistów, dla których praca ze zwierzętami jest codziennością. 

Jak przebiega trening w psim przedszkolu?

Przedszkole dla psów w Warszawie Hauvard przygotowało specjalny program treningu, który został opracowany na podstawie zdobytej wiedzy, wielu lat doświadczenia oraz wnikliwej obserwacji zachowań i psychiki psów. Cały kurs obejmuje nie tylko naukę komend, ale również socjalizację szczeniaka, co ma duży wpływ na jego zachowania w domu, podczas zabiegów pielęgnacyjnych, wobec obcych ludzi czy w kontakcie z innymi psami. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną role odgrywa wczesna socjalizacja małego pieska. Nasz kurs pozwala przygotować psa na różnorodne sytuacje. Podczas zajęć, przyglądamy się reakcji na nagłe dźwięki i ruchy – jest to szczególnie ważne dla profilaktyki przeciw zachowaniom lękowym czy agresywnym u psa.
W psim przedszkolu dostępne są dwa warianty kursu, różniące się częstotliwością spotkań oraz czasem trwania. Wariant "Intensywnie" trwa 4 tygodnie, a spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 1 godzinę zegarową. W wariancie "Na spokojnie", zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez 1 godzinę zegarową, a cały kurs trwa 7 tygodni.

Sprawdź, jakie są korzyści z treningu w psim przedszkolu

Sposób postrzegania świata u psów i ludzi jest zupełnie inny. Mimo tego, możemy doskonale dogadywać się ze swoim czworonogiem - warunkiem jest zrozumienie jego potrzeb oraz języka, którym stara się z nami porozumieć. Hauvard - przedszkole dla psów Warszawa - przygotowuje psa do funkcjonowania w świecie ludzi, a jednocześnie ułatwia właścicielowi zrozumienie typowych dla czworonogów zachowań. To, co dla nas jest oczywiste – głośne ulice, przechodnie czy hałasy na budowie – dla psa może być powodem stresu, lęku, a niekiedy nawet agresji. Nasi certyfikowani trenerzy i behawioryści pomagają psu radzić sobie w trudnych i nieprzewidzianych sytuacjach, które mogą zdarzać się w codziennym życiu, a już zwłaszcza w dużym mieście. Po ukończeniu kursu, pies może kontynuować naukę w podstawówce, a następnie w ogólniaku oraz w szkole wyższej. Dzięki regularnym szkoleniom, Twój czworonożny przyjaciel będzie chętnie współpracował, wykonywał różnego rodzaju komendy i potrafił zachować spokój w trudnych sytuacjach. Poznaj psie przedszkole w Warszawie Hauvard i już dzisiaj zarezerwuj miejsce na profesjonalny kurs!

bottom of page