Szkolenie psów

Kształtowanie

...CZYLI ZRÓBMY WSZYSTKO!

Na tym kursie nie ma granic - możemy nauczyć Twojego psa każdego zachowania, które tylko sobie wymarzysz: od podawania do ręki kapci czy portfela, przez zapalenie/gaszenie światła, po pomoc w rozwieszaniu prania. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia (i zdolności ruchowe psa :D). To szkolenie psów z pomysłem!

Kształtowanie zachowań to zaawansowana technika pracy z psem, dzięki której stopniowo możemy uczyć coraz bardziej złożonych i skomplikowanych działań. Na kursie zajmujemy się dwoma grupami zachowań:

  • interakcja z otoczeniem: omijanie przedmiotu, wchodzenie łapami na ścianę, podawanie/dotykanie itp.

  • aktywność związana z ciałem psa: obrót dookoła własnej osi, przewrót na bok (pif-paf!), cofanie, ukłon itp.

Zajęcia mają na celu nauczyć przewodnika precyzji w nagradzaniu zwierzęcia, a u psa rozwinąć kreatywność i możliwości poznawcze. Jest to świetna aktywność, kiedy chcemy w mądry sposób zmęczyć psa, jednocześnie dbając o jego równowagę emocjonalną. Dzięki temu szkolenia psów - Kształtowanie - okazują się niezwykle pomocne w rehabilitacji zachowań związanych z lękiem czy nadpobudliwością, często uzupełniają konsultacje behawioralne.

Zajęcia obejmują 8h spotkań, w tym 1h wykładu (z "clicker games", czyli zabawą pomiędzy uczestnikami kursu) oraz 7h praktycznych. Spotkania trwają 1h i odbywają się 1x w tygodniu.

Cena: 550 zł