top of page

KSZTAŁTOWANIE KLIKEREM

CZAS: 7 GODZIN
CENA: 650 ZŁ

kształtowanie klikerem.jpg

KSZTAŁTOWANIE KLIKEREM

Na tym kursie nie ma granic - możemy nauczyć Twojego psa każdego zachowania, które tylko sobie wymarzysz: od podawania do ręki kapci czy portfela, przez zapalenie/gaszenie światła, po pomoc w rozwieszaniu prania. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia (i zdolności ruchowe psa :D). To szkolenie psów z pomysłem!

Kształtowanie zachowań to zaawansowana technika pracy z psem, dzięki której stopniowo możemy uczyć coraz bardziej złożonych i skomplikowanych działań. Na kursie zajmujemy się dwoma grupami zachowań:

  • interakcja z otoczeniem: omijanie przedmiotu, wchodzenie łapami na ścianę, podawanie/dotykanie itp.

  • aktywność związana z ciałem psa: obrót dookoła własnej osi, przewrót na bok (pif-paf!), cofanie, ukłon itp.

Zajęcia mają na celu nauczyć przewodnika precyzji w nagradzaniu zwierzęcia, a u psa rozwinąć kreatywność i możliwości poznawcze. Jest to świetna aktywność, kiedy chcemy w mądry sposób zmęczyć psa, jednocześnie dbając o jego równowagę emocjonalną. Dzięki temu szkolenia psów - Kształtowanie - okazują się niezwykle pomocne w rehabilitacji zachowań związanych z lękiem czy nadpobudliwością, często uzupełniają konsultacje behawioralne.

Zajęcia obejmują 7h spotkań, w tym 1h wykładu (z "clicker games", czyli zabawą pomiędzy uczestnikami kursu) oraz 6h praktycznych. Spotkania trwają 1h i odbywają się 1x w tygodniu.

Tresura psa – kształtowanie nowych zachowań

 

W szkole dla psów Hauvard oferujemy Ci szeroki zakres usług, które nauczą Twojego pupila dosłownie wszystkiego. Jeśli pragniesz wykształcić w swoim czworonogu zupełnie nowe zachowania, to teraz jest to możliwe. I nie mamy tu na myśli tylko podstawowych komend jak podanie przedmiotu. W Hauvard idziemy o krok dalej i oferujemy naukę najbardziej wymyślnych umiejętności. Tu ogranicza Was jedyni wyobraźnia no i oczywiście możliwości poznawczo – ruchowe psa. 

 

Tresura psa - uczenie nowych zachowań

 

Uczenie psa nowych zachowań to dokonały sposób na nawiązanie więzi z pupilem. Ponadto pozwala na rozwinięcie w nim kreatywności oraz nowe umiejętności poznawcze. Nauka nowych komend i ruchów znakomicie wpływa nie tylko na ciało czworonoga, ale też na jego umysł, stymulując go do rozwoju.

Nasze szkolenia klikerowe pozwalają również na konstruktywne spędzenie czasu właścicieli z ich czworonogami, co gwarantuje lepsze poznanie się, wyczucie zwierzęcia oraz zbudowanie wzajemnego zaufania. Będzie to miało korzystny wpływ na zachowanie zwierzęcia na co dzień, sprawi, że pies stanie się bardziej posłuszny, skoncentrowany i spokojniejszy. Zajęcia dają pupilowi również możliwość efektywnego spożytkowania swojej energii, a także uczą właściciela, jak konstruktywnie wychowywać psa.

 

Ten rodzaj zajęć ma na celu zwiększenie więzi z przewodnikiem i motywacji do współpracy, co pośrednio przekłada się na bardziej efektywną pracę nad zachowaniem problemowym.

 

Wychowanie psa – naucz swojego pupila nowych zachowań

 

Postaw już dziś na atrakcyjne szkolenia dla psów z kształtowania nowych zachowań i wyposaż swojego pupila w dodatkowe, przydatne umiejętności. Dzięki nim Twój czworonóg będzie w stanie efektywnie pomagać Ci w codziennych obowiązkach.

 

Tresura psów z kształtowania nowych umiejętności prowadzona jest przez najlepszych specjalistów w branży. Oferujemy zajęcia z doświadczonymi trenerami, którzy na co dzień zajmują się pracą nawet z wyjątkowo trudnymi psami. Nasi fachowcy posiadają rozległą wiedzę z zakresu zachowań i psychiki zwierząt, dzięki której skutecznie pomogą Ci zapanować nad Twoim podopiecznym.

bottom of page