top of page

SPACERY RÓWNOLEGŁE

 

 

SPACERY RÓWNOLEGŁE - CZYM SĄ?

Spacery równoległe to najbardziej "edukacyjna" dla psa forma spędzania czasu z innymi psami. Na spotkaniach skupiamy się przede wszystkim na nauce nie pobudzania się widokiem drugiego osobnika, wspólną eksploracją środowiska, koncentracją na swoim człowieku.

Na spacerach unikamy szaleńczych zabaw i brykania, naszym założeniem jest prowadzanie do wyciszenia się w obecności innych psów. :)

Przewodnik uczy się jak czytać mowę ciała swojego psa, w jakich sytuacjach pozwolić mu na kontakt z drugim psem, kiedy i w jaki sposób pomóc swojemu psu w trudnej dla niego sytuacji.​ Pokazujemy jak pracować nie tylko z wykorzystaniem "smaczków" czy zabawki (a jeśli tak, to kiedy i w jakim celu ich używać), ale przede wszystkim z wykorzystaniem środowiska i odpowiedniej pracy dystansem.

DLA KOGO?

Spacery dedykowane są absolwentom naszych kursów podstawowych oraz podopiecznym indywidualnym. Nie przyjmujemy osób "z zewnątrz".

Psy dobierane są pod kątem poziomu ich kompetencji społecznych oraz temperamentu, dlatego

po wysłaniu zgłoszenia dostajemy informację zwrotną o przydzieleniu do konkretnej grupy (lista mailingowa).

GDZIE?

Zajęcia odbywają się w lesie bródnowskim lub dojazdowo w innych przestronnych miejscach (informacja podawana podczas zapisów).

KIEDY?

Spacery odbywają się w niedziele około 10:00 w pierwszym/drugim tygodniu miesiąca.

KOSZT

Cena spaceru: 60 zł (czas spaceru w zależności od grupy i kompetencji psów od 45 do 90 minut)

spacery aktywne.jpg
spacery socjalizacyjne Warszawa.jpg
>>> zapisy wkrótce
bottom of page