top of page

PSI FITNESS

CZAS: 4 GODZINY
CENA: 400

IMG_2105_edited.jpg

DOG FITNESS

Zajęcia prezentujące podstawy psiego fitnessu z nastawieniem na poprawę ogólnej kondycji. Kurs dedykowany psom marzącym o karierze psiego sportowca, ale również fantastyczne wsparcie dla nieśmiałków pragnących nabrać pewności siebie.

Zajęcia prowadzi aktywna zawodniczka psich sportów: Marta Dziedzic

 

Koszt zajęć: 400 zł

 

PROGRAM*:

1. lekcja: podstawy ćwiczeń - zapoznanie z targetami, platformami, cavaletii; stymulacja sensoryczna - doświadczanie różnych faktur, targetowanie przednimi łapami vs tylnymi łapami (2on2off), slalom, cofanie

2. lekcja: trening ogólnorozwojowy + core

3. lekcja: wzmocnienie obręczy miednicznej

4. lekcja: wzmocnienie obręczy piersiowej

UWAGA! Zajęcia są propozycją dla psów bez chorób układu ruchu, w ogólnej dobrej kondycji fizycznej. Nie jest to trening fizjoterapeutyczny! Nadaje się przede wszystkim dla psów biorących udział w wystawach, pracujących sportowo lub przygotowujących się do takiej pracy (obi, rally, nose work, mantrailing, agility, frisbee) i chcących poprawić ogólną wydolność fizyczną.

Grupa może liczyć maksymalnie do 4 psiaków.

*Program może ulec modyfikacji w zależnosci od potrzeb danej grupy.

Psi fitness – ćwiczenia z wykorzystaniem akcesoriów
 

Psi fitness to doskonała forma aktywności dla wszystkich czworonogów. Pozwala im zużyć pokłady energii. Dzięki niemu zwierzęta zachowają sprawność fizyczną, a wszystkie ćwiczenia wchodzące w skład psiego fitnessu będą wykonywały z radością. Psi fitness to sposób na wspaniałą wspólną zabawę, ale też metoda pozwalająca zadbać o zdrowie czworonogów. Aktywność fizyczna jest wpisana w ich naturę, a odpowiednie pokierowanie psów sprawi, że będą one z chęcią ćwiczyły z właścicielem uznając to za rozrywkę. Dzięki takim ćwiczeniom psy będą cieszyły się zdrowiem, a co najważniejsze – nie będą narażone na kontuzje.  Psi fitness będzie doskonałym sposobem na to, aby rozgrzać psa przed intensywnym treningiem, takim jak bieganie czy skakanie.

 

Psi trening – zdrowie Twojego pupila
 

Psi trening to pogłębianie relacji właściciela i psa. Powinien być odpowiednio skonstruowany, a wszystkie ćwiczenia należy dobrać do wieku, indywidualnych możliwości oraz rasy. Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie zawierające w sobie elementy psiego fitnessu. Podczas ćwiczeń Państwa pupile poznają sposoby na zabawę, które będą dla nich zdrowe, a zarazem pozwolą ćwiczyć ich mięśnie, usprawniać stawy. Szkolenie obejmuje 7 godzin praktycznych zajęć poświęconych treningowi przygotowującemu Państwa psiaka do wspólnych aktywności fizycznych, jak na przykład bieganie. Zajęcia zawierają w sobie naukę sztuczek oraz psi fitness z wykorzystaniem narzędzi i akcesoriów, takich jak na przykład piłki do tego przeznaczone. Zadbaj o zdrowie fizyczne swojego pupila, dowiedz się w jaki sposób możesz go trenować i zobacz jak wiele wspaniałych sztuczek będzie potrafił wykonać z radością.

bottom of page