top of page
przedszkole dla psów.jpg

NASZA PLACÓWKA

Nasza szkoła dla psów Hauvard mieści się w Warszawie przy ulicy Wielkiego Dębu - działka 48/12 (narożny plac z zielonymi halami).

Sugerowany dojazd:

  • autem: trasą toruńską, korzystając ze zjazdu Łabiszyńska (obok Factory Annopol)

  • komunikacją: bezpośredni dojazd autobusami linii 104 i 204

Dysponujemy dużym (1300m), ogrodzonym placem oraz zadaszoną, oświetloną halą (110m), do której można schować się w razie niepogody.

U nas szkolenia psów są zawsze komfortowe! :)

szkolenie psów.jpg

nasz plac

Bezpieczeństwo na zajęciach, dzięki ogrodzonemu, dużemu placowi o powierzchni 1300 m2. Każdy psiak ma odpowiednią przestrzeń, aby swobodnie skupiać się na nauce nowych umiejętności. Plac wysiany jest soczystą trawką, w której pies może przyjemnie niuchać podczas przerw. Do placu mają dostęp wyłącznie nasi kursanci - nie pojawiają się żadne psy "z zewnątrz".

hala hauvard.jpg

nasza hala

Dysponujemy dwoma połączonymi ze sobą halami namiotowymi o łącznej powierzchni 110 m2.​ Hale wyłożone są wewnątrz sztuczną trawą, dzięki czemu są one bezpiecznym terenem dla naszych najmłodszych psich uczestników (brak kontaktu z odchodami nieznanych psów w okresie nabywania odporności). Hala jest doświetlana, dlatego możemy prowadzić komfortowe zajęcia również po zmroku. Hala nie jest ocieplana.

bottom of page