top of page

KONSULTACJE ONLINE

DLA KOGO? :)

 • Dla osób planujących psa - pomoc w doborze rasy/typu, pomoc w wyborze hodowli, "pakiet przygotowanie na szczeniaka", "pakiet dla psiaka-adopciaka"

 • Dla osób spoza Warszawy nie mogących dojechać na zajęcia do naszej szkoły

 • Jako opcja podtrzymująca terapię/trening po zajęciach stacjonarnych

 • Spotkania online możliwe w czwartki w godzinach 15:00-18:00

 

Konsultacja behawioralna online odbywa się dwuetapowo:

 1. Zebranie wywiadu - rozmowa na platformie Google Meets, około 30-60 minut

  1. Podczas wywiadu najczęściej proszę o przygotowanie nagrań zachowania psa i przesłanie ich przez dysk Google lub WeTransfer/DropBox; szczegóły przygotowania nagrań omówione będą podczas rozmowy.

  2. Ułożenie i omówienie wstępnego planu terapii, około 30-60 minut.

 2. Przygotowanie i przesłanie planu pracy na mail, do 48h po konsultacji.

  1. Przygotowanie i przesłanie nagrań video ćwiczeń do wykonania (z psem pozorującym), do 72h po konsultacji.

  2. Opisanie przesłanych nagrań zachowania problemowego i ewentualna modyfikacja planu terapii, do 48h po przesłaniu nagrań.

 

Konsultacja online odbywa się po jej opłaceniu.

Koszt:

 • pomoc w doborze psa i hodowli: 150 zł (60 minut)

 • pierwsza konsultacja behawioralna lub pakiet "przygotowanie na szczeniaka/adopciaka" (60-90 minut) 200 zł

 • konsultacje kontrolne 150 zł (60 minut)

Link do spotkania Google Meets zostanie wysłany na adres e-mail przed rozpoczęciem rozmowy.

 

Konsultacje behawioralne dla psów

 

Masz problemy z behawiorem swojego psa? Jeśli zauważyłeś kłopoty z posłuszeństwem, a Twój zwierzęcy przyjaciel nie chce wykonywać komend – odezwij się do nas. Zapisz się na konsultacje behawioralne dla psów online, dzięki którym zrozumiesz nietypowe według Ciebie zachowanie Twojego psa. Dowiesz się jak się z nim komunikować oraz w jaki sposób polepszać Waszą relację. Konsultacje online przebiegają z wykorzystaniem programu Skype. To indywidualne spotkania z trenerem przez internet.

 

Konsultacje behawioralne online. Jak przebiegają?

 

Każde spotkanie online składa się z dwóch części. W pierwszej odbywa się wywiad. Specjalista musi poznać zachowanie Twojego psa. Podczas rozmowy będzie zadawać dużo pytań. Warto przed spotkaniem przypomnieć sobie i wypisać wszystkie kwestie, które chce się omówić, aby żadna z nich nie została pominięta. W rozmowie możesz zostać poproszony o stworzenie oraz przesłanie nagrania. Wszystkie informacje na ten temat uzyskasz podczas pierwszego spotkania z trenerem. Konsultacje behawioralne online to wspólna praca nad Twoim zwierzęciem. Podczas nich układany jest dokładny plan zajęć z psem. Otrzymasz go do 48 godzin po zakończeniu konsultacji. Dostaniesz od nas także nagrania z ćwiczeniami, które będziesz wykonywać ze swoim psem. Zestawy będą ułożone specjalnie dla Ciebie i Twojego zwierzęcia. Dzięki nim przetrenujesz ze swoim pupilem te rzeczy, które stanowią problem.

 

Behawiorysta 

 

Behawiorysta to osoba znająca się na psychice zwierząt. Nasi specjaliści mają odpowiednie wykształcenie oraz doświadczenie do pracy z psami, które nie chcą współpracować z właścicielem. Poszukujemy przyczyn i ustalamy taktykę zachowania właściciela, jak również tworzymy zestawy ćwiczeń do pracy z psem.

 

Psi psycholog online

 

Jeśli chcesz pogłębić więź ze swoim zwierzęciem, ale nie wiesz jak to zrobić, to umów się na konsultacje przez internet. Psi psycholog online pomoże Ci zrozumieć zachowanie Twojego zwierzęcia i wytłumaczy Ci w jaki sposób możesz z nim pracować.

bottom of page