top of page

PAKIET KURSÓW
MISTRZOWIE OBEDIENCE! :)

VOL. 1 - PODSTAWY OBEDIENCE

VOL. 2 - OBEDIENCE DLA BYSTRZAKÓW

VOL. 3 - OBEDIENCE DLA MISTRZÓW

P7287128.JPG

PODSTAWY OBEDIENCE 

Dla początkujących duetów chcących pod czujnym okiem Marty postawić swoje pierwsze sportowe kroki i zobaczyć "z czym to się je". 

Na kursie poznacie elementy zadań z klasy 0, podstawy psiego fitnessu, komendy wspomagające pracę sportową. Poznacie różnice między szkoleniem "cywilnym" a "sportowym", rozwiniecie wspólną komunikację i znajdziecie odpowiedź na pytanie IS OBI FUN? :D

Czas: 7 godzin praktycznych

Cena: 650 zł

OBEDIENCE
DLA BYSTRZAKÓW

Kontynuacja po Podstawach Obedience lub dla osób, które miały już do czynienia z psim posłuszeństwem sportowym. Budujemy podstawy do startu w zawodach, łączymy detale w całość, wprowadzamy łańcuchy zachowań i dopieszczamy "one by one'y". ;) 

Mieszamy ćwiczenia z klasy 0 oraz klasy 1.

Czas: 6 godzin praktycznych i 2 teoretyczne

Cena: 650 zł

IMG_8339_edited.png
IMG_1404.HEIC

OBEDIENCE
DLA MISTRZÓW

Dla osób chcących dopieścić konkretne ćwiczenia i umiejętności. Zajęcia mają charakter warsztatowy: przyjmujemy maksymalnie 4 psiaki i pracujemy nad zadaniami zgłoszonymi przez Was w formularzu.

Heelwork, kwadrat, pachoły, aport czy transport spędza Ci sen z powiek? Patyki, dzida, blokady zabierają Wam punkty? Pokażcie swoją pracę, a poszukamy metod, które pomogą Wam jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła!

Przyjmujemy psiaki na każdym poziomie zaawansowania (klasa 0, 1, 2, 3)!

Czas: 4 godziny praktyczne

Cena: 400 zł

TEORIA

Na spotkaniach oprócz zajęć praktycznych z psami, omawiamy wspólnie najważniejsze sportowe tematy: praca z wysokim pobudzeniem, budowanie motywacji, organizacja aktywności, jak uniknąć przestymulowania, nauka odpoczywania itp.

NAUKA KOMEND

 • Spokojne obchodzenie psów

 • Zostawanie w siad/waruj, pojedynczo i w grupie

 • Równaj (chodzenie przy nodze) na smyczy i bez smyczy

 • Trzymanie aportu, wysyłanie do aportu

 • Przywołanie

 • Obieganie pachołka

 • Zmiany pozycji w parach: pac-kic, siad-stój, stój-waruj

 • Zmiany pozycji w marszu: stój, siad

 • Przeszkoda

 • Techniki wyciszające psa oraz nauka przebywania w kennelu/izolacji smyczkowej

 • Dla duetów zaawansowanych; praca nad mixem zadań z klas od 0 do 3; m. in. kwadrat, patyki, kierunki, przeszkoda, "nowe", blokady, pozycje z marszu i wszystko, co niezbędne do startów ;) 

poziomy

 • PODSTAWY OBEDIENCE dla duetów, które stawiają pierwsze kroki w sporcie

 • OBEDIENCE DLA BYSTRZAKÓW dla duetów, które chcą dopracować posiadane już umiejętności

 • OBEDIENCE DLA MISTRZÓW dla duetów przygotowujących się do startu w zawodach

Obedience trening Warszawa 

Kynologiczne dyscypliny sportowe niezmiennie wywołują dużo emocji i budzą niemałe zainteresowanie. Do najpopularniejszych psich sportów należy obedience. Dyscyplina ta polega na wykonywaniu przez psa określonych komend o różnym stopniu trudności. Istnieje podział na 4 klasy, na podstawie których określany jest poziom zaawansowania psów uczestniczących w dyscyplinie. 
Dog obedience to niezwykle uniwersalny sport, odpowiedni dla przedstawicieli różnych ras. Nie ma tu również znaczenia wiek Twojego pupila – poziom trudności można dostosować do możliwości psa. Chcesz rozpocząć ze swoim psem wyjątkową przygodę z tym sportem? Zapraszamy do naszej szkoły, w której proponujemy profesjonalny kurs obedience w Warszawie. Początkującym polecamy zajęcia „Podstawy Obedience”, na których pojawiają się zadania z kategorii O oraz 1. Kurs ten wskazany jest dla osób, które dotychczas nie miały do czynienia z psimi sportami i nie wiedzą, jak zacząć trening ze swoim czworonożnym przyjacielem. Dzięki naszym zajęciom, zarówno pies, jak i jego opiekun poznają podstawowe założenia dog obedience i przygotują się do pierwszych wspólnych występów. Dla zaawansowanych duetów przygotowaliśmy kurs „Obi duo” - to indywidualne dopasowane zajęcia, pozwalające trenować określony zakres komend i zadań.

Dog obedience – jakie są zalety psiego sportu?

Obedience jest niczym innym, jak treningiem psiego posłuszeństwa. W zależności od poziomu zaawansowania, pies wykonuje różne komendy i ma do wykonania rozmaite zadania. Szkolenie rozpoczyna się od najprostszych komend takich jak siad, aport oraz chodzenie przy nodze. Poziom trudności treningu stopniowo wzrasta, co pozwala rozwijać u psa kolejne, coraz bardziej wymagające umiejętności. 
Jakie są zalety dog obedience? Jedną z kluczowych jest oczywiście ćwiczenie posłuszeństwa – pies uczy się nie tylko wykonywania poszczególnych zadań, ale przede wszystkim słuchania swojego opiekuna. Dodatkowo Twój pupil uczy się wykonywać poleceń w różnych warunkach, również wtedy, kiedy rozpraszają go różne czynniki. Obedience pozwoli Ci przy okazji lepiej poznać swojego psa i jeszcze bardziej umocnić łączącą Was więź. Trening z opiekunem to nauka, która może przydać się w różnych sytuacjach. Bez względu na to, co się dzieje w otoczeniu, dobrze wyszkolony pies pozostaje posłuszny i reaguje na komendy. 
Wielu właścicieli zastanawia się, kiedy najlepiej rozpocząć trening ze swoim psem. Odpowiedź jest prosta – im wcześniej, tym lepiej! Dog obedience to sport odpowiedni nawet dla szczeniaków. Wczesna nauka pozwala osiągnąć szybkie rezultaty i skutecznie nauczyć psa właściwych zachowań w różnych warunkach. Dzięki treningowi posłuszeństwa już u szczeniaka unikniesz sytuacji, że mały pies będzie nieposłuszny np. podczas spaceru lub pobytu w nowym miejscu.

Zacznij przygodę z dog obedience z pomocą profesjonalnych trenerów

Chcesz przygotować swojego psa do profesjonalnych zawodów sportowych, nauczyć go posłuszeństwa i słuchania komend, a może po prostu szukasz pomysłu na spędzenie wolnego czasu ze swoim pupilem? Psie sporty to doskonały pomysł dla każdego psa, bez względu na rasę oraz wiek! Nasz kurs obedience Warszawa wtajemniczy Was w podstawy tej popularnej dyscypliny i pozwoli zdobyć niezbędne umiejętności do uczestnictwa w profesjonalnych zawodach. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, którzy pracują z psami na co dzień, a co najważniejsze – wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Zacznij trening ze swoim psem i pozwól mu rozwijać swoje niezwykłe umiejętności. Zapraszamy do kontaktu!

bottom of page