top of page

PSIE SZTUCZKI

CZAS: 7 GODZIN
CENA: 640 ZŁ

blog o psychologii psa.jpg

PSIE SZTUCZKI

To szkolenie psów obejmuje naukę różnego rodzaju ćwiczeń mających na celu:

  • urozmaicenie codziennego treningu

  • rozgrzanie psa przed treningiem sportowym lub wspólnym bieganiem

  • wprowadzenie elementów psiego fitnessu (praca na piłkach gimnastycznych)

 

Przykładowe sztuczki wprowadzane na zajęciach: pif-paf (pozycja na boku), poproś (łapki do góry w siadzie), hop-pod (przeskakiwanie/wchodzenie pod nogę przewodnika), czołganie się, obieganie (pachołka, drzewa itp.), nosek (dotykanie nosem dłoni), slalom między nogami itd. ​

Sztuczki dla psów – kształcenie szczególnych umiejętności
 

Każdy właściciel jest dumny ze swojego pupila, gdy ten posłusznie wykonuje polecenia i zna różnorodne sztuczki. Często trudno jest współpracować z psem samodzielnie, bez wiedzy o ich behawiorze. Każdy czworonóg to inny charakter, dlatego należy umiejętnie dostosować sposób pracy z nim, aby przynosiła ona oczekiwane rezultaty. W naszej szkole Państwa pupil pozna sztuczki dla psów, które nie tylko umilą wspólną zabawę, ale będą również widowiskowe. Jeśli chcą Państwo, aby pies potrafił nie tylko podać łapę, ale także znał inne bardziej zaawansowane sztuczki dla psów, to zapraszamy do naszej szkoły. Podczas zajęć treningowych Państwa zwierzaki będą ćwiczyły takie sztuczki, jak między innymi: proszenie, przeskakiwanie przez nogę właściciela i przechodzenie pod nią, czołganie się, slalom między nogami i wiele innych. Państwa pies pozna mnóstwo imponujących sztuczek, które po szkoleniu nie będą stanowiły dla nich wyzwania.
 

Psi fitness – ćwiczenia z wykorzystaniem akcesoriów
 

Psi fitness to doskonała forma aktywności dla wszystkich czworonogów. Pozwala im zużyć pokłady energii. Dzięki niemu zwierzęta zachowają sprawność fizyczną, a wszystkie ćwiczenia wchodzące w skład psiego fitnessu będą wykonywały z radością. Psi fitness to sposób na wspaniałą wspólną zabawę, ale też metoda pozwalająca zadbać o zdrowie czworonogów. Aktywność fizyczna jest wpisana w ich naturę, a odpowiednie pokierowanie psów sprawi, że będą one z chęcią ćwiczyły z właścicielem uznając to za rozrywkę. Dzięki takim ćwiczeniom psy będą cieszyły się zdrowiem, a co najważniejsze – nie będą narażone na kontuzje.  Psi fitness będzie doskonałym sposobem na to, aby rozgrzać psa przed intensywnym treningiem, takim jak bieganie czy skakanie.

 

Psi trening – zdrowie Twojego pupila
 

Psi trening to pogłębianie relacji właściciela i psa. Powinien być odpowiednio skonstruowany, a wszystkie ćwiczenia należy dobrać do wieku, indywidualnych możliwości oraz rasy. Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa na szkolenie zawierające w sobie elementy psiego fitnessu. Podczas ćwiczeń Państwa pupile poznają sposoby na zabawę, które będą dla nich zdrowe, a zarazem pozwolą ćwiczyć ich mięśnie, usprawniać stawy. Szkolenie obejmuje 7 godzin praktycznych zajęć poświęconych treningowi przygotowującemu Państwa psiaka do wspólnych aktywności fizycznych, jak na przykład bieganie. Zajęcia zawierają w sobie naukę sztuczek oraz psi fitness z wykorzystaniem narzędzi i akcesoriów, takich jak na przykład piłki do tego przeznaczone. Zadbaj o zdrowie fizyczne swojego pupila, dowiedz się w jaki sposób możesz go trenować i zobacz jak wiele wspaniałych sztuczek będzie potrafił wykonać z radością.

Kurs składa się z 7h zajęć praktycznych. Zajęcia trwają 1h i odbywają się 1x w tygodniu.

bottom of page