top of page
szkolenie_psów_Warszawa.jpg

SZKOLENIE KONTYNUACYJNE

Zajęcia skierowane do uczniów Hauvardu, którzy ukończyli Podstawówkę, skupiające się na utrwalaniu i rozszerzaniu zdobytych umiejętności oraz pracy z odroczoną nagrodą w coraz trudniejszych warunkach. 

Program kursu jest ustalany indywidualnie dla każdej grupy na podstawie ankiet uzupełnianych przez uczestników. Dzięki temu pracujemy zawsze nad tym, czego najbardziej potrzebują nasi kursanci.

​​

PSIA SZKOŁA WYŻSZA

CZAS: 7 GODZIN
CENA: 650 ZŁ

NAUKA KOMEND

Przykładowe zadania, nad którymi pracujemy w ramach kursu: 

 • rozszerzone skupienie uwagi na przewodniku

 • siad, waruj, chodzenie przy nodze bez nagród​ (tzw. odroczona nagroda)

 • odpoczywanie na komendę

 • odsyłanie na miejsce

 • praca blisko innych psów

 • nauka chodzenia w kagańcu

 • spokojne poddawanie się zabiegom pielęgnacyjnym i przeglądzie weterynaryjnemu

 • uniemożliwienie i wstrzymywanie się

 • witanie się i odpuszczanie bez smyczy

 • praca w łańcuchach zachowań (wydłużanie sesji szkoleniowych

WARIANTY KURSU

 • Na spokojnie: szkolenie odbywa się 1 x w tygodniu po 60 minut (7 tygodni pracy)

Ośrodek szkolenia psów

Nasz ośrodek szkolenia psów skupia się na tym, aby nauczyć Państwa zwierzęta najważniejszych umiejętności. Dzięki kursom psy uczą się podstawowego posłuszeństwa, wykonują użyteczne komendy oraz lepiej radzą sobie ze swoimi emocjami. Z dbałością podchodzimy do tego, aby zajęcia przeprowadzane przez nasz ośrodek szkolenia dla psów odbywały się w przyjaznej atmosferze.  U nas Państwa czworonogi będą czuły się komfortowo i nabędą umiejętności związanych z posłuszeństwem w rozproszeniach, to znaczy w trudnych warunkach środowiskowych. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, a czas ich trwania to 1 godzina. Szkolenie ma na celu osiągnięcie efektów, dzięki którym będą Państwo mogli samodzielnie pracować z psami. Zaproponujemy ćwiczenia i sposób ich realizacji oraz pokażemy, w jaki sposób porozumiewać się ze swoim czworonogiem aby osiągnąć obustronne zrozumienie.

 

Szkolenie dorosłego psa

W naszym ośrodku mogą Państwo wybrać szkolenie dorosłego psa. Jest ono skierowane dla tych psów, które ukończyły jeden z niższych etapów (ogólniak, podstawówka). Polega ono na utrwaleniu zdobytych już umiejętności, ale także wyszkoleniu nowych zachowań, jak na przykład ćwiczenia poprawnego wykonywania zadań, za które nagrodę otrzymają z opóźnieniem (odroczona nagroda) czy ćwiczenia w coraz trudniejszych rozproszeniach. Należą do nich na przykład: siad, waruj, chodzenie przy nodze. Szkolenie dorosłego psa to cykl zajęć obejmujący osiem godzin ćwiczeń praktycznych, podczas których Państwa psy nauczą się wykonywać polecenia będąc nawet w bardzo bliskiej odległości od innych psów. Ponadto stopniowo zwiększamy trudność warunków, w których czworonogi będą wykonywały zadania z odroczoną nagrodą. Dzięki temu Państwa pies będzie odpowiednio reagował nie tylko w konkretnych warunkach, ale dostosuje się do każdej sytuacji.

 

Szkolenie dla psów Warszawa

Oferujemy profesjonalne Szkolenie dla psów w Warszawie. Podczas nich uczniowie nauczą się chodzić w kagańcu, wyćwiczą umiejętności takie jak: odpoczywanie na komendę, odsyłanie na miejsce. Każdy kursant będzie także szkolony tak, aby odpowiednio zachowywać się podczas wizyty u lekarza weterynarii. Ponadto ćwiczenia obejmują pogłębienie umiejętności opierających się na współpracy z właścicielem. Jeśli widzą Państwo, że Wasz pies nie reaguje na komendy, nie wykonuje ich chętnie to czas na to, aby wybrać się na zajęcia. Czworonogi potrzebują systematycznej pracy, która pomoże im w nabraniu odpowiednich odruchów i sprawi, że będą rozumiały komendy oraz wykonywały je z radością. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zdecydowania się na szkolenie dla psów w mieście Warszawa.
 

bottom of page