top of page
spacery aktywne.jpg

SZKOLENIE DLA 

PSÓW DOROSŁYCH

Zajęcia z zakresu podstawowego posłuszeństwa dla psów powyżej 12. miesiąca życia. Obejmują 12 godzin spotkań i naukę podstawowych umiejętności, podzielone są na dwa bloki:

 • teoria, 3 godziny: webinary online do obejrzenia w trakcie trwania kursu

 • praktyka, 9 godzin: nauka komend

Na kursy grupowe nie przyjmujemy psów prezentujących zachowania agresywne lub/i lękowe. Takie psiaki zapraszamy najpierw na konsultację behawioralną.

PSI OGÓLNIAK

CZAS: 12 GODZIN

CENA: 860 ZŁ

TEORIA

 • Modyfikacja zachowań niepożądanych + bilans dobowych psich potrzeb

 • Komunikacja psów

NAUKA KOMEND

 • skupienie uwagi na przewodniku​ w ruchu i chodzenie na luźnej smyczy

 • budowanie motywacji do pracy z człowiekiem

 • siad, waruj i zostawanie w pozycjach, praca w rozproszeniach

 • komenda uniemożliwiająca zachowanie (odwołanie): e-e!

 • komenda wstrzymująca psa przed celem (zatrzymanie): poczekaj!

 • przywołanie awaryjne: gwizdek

 • chodzenie przy nodze: równaj!

 • oddawanie przedmiotów: puść!

 • spokojne omijanie się psów: sygnał neutralny

 • omówienie problemów związanych z pobudzeniem emocjonalnym psa

WARIANTY KURSU

 • Standard: szkolenie odbywa się 1 x w tygodniu po 90 minut (6 tygodni pracy)

Szkolenia dla psów dorosłych – wybierz ofertę hauvard.pl

W ofercie szkoły dla psów Hauvard znajdują się szkolenia dla psów dorosłych z podstawowego posłuszeństwa. To kompleksowy program, dzięki któremu Twój czworonóg nauczy się prawidłowego zachowania oraz słuchania podstawowych komend. Kurs umożliwi przewodnikowi i i jego pupilowi dograć wzajemną współpracę, lepiej się zrozumieć oraz poprawi komunikację na linii przewodnik– pies.

Nasze szkolenia dla psów dorosłych dedykowane są osobnikom powyżej 12 miesiąca życia. Obejmują zarówno zajęcia teoretyczne dla właścicieli, jak i praktykę, podczas której nauczycie się skutecznego wydawania komend. Zdobędziecie wiedzę o tym, jak skupić uwagę zwierzaka na przewodniku, efektywnie prowadzić na smyczy luźnej oraz przy nodze, jak nauczyć oddawania przedmiotów, prawidłowego witania i przywoływania psa.

Ponadto opanujecie efektywne wydawanie komend takich jak: siad, waruj czy zatrzymywanie psa przed konkretnymi zachowaniami. Dzięki opanowaniu powyższych umiejętności wychodzenie na spacer z psem stanie się czystą przyjemnością. Ponadto zwierzę stanie się bardziej posłuszne i skore do współpracy w niecodziennych dla niego sytuacjach np. podczas poruszania się po mieście czy w trakcie wizyty u weterynarza.

Szkółka dla psów Hauvard - dlaczego warto?

Udział w szkółce dla psów Hauvard to skuteczny sposób na zwiększenie posłuszeństwa Twojego pupila. Jeśli zwierzę nie reaguje na Twoje komendy, ma problemy z chodzeniem na smyczy lub zachowuje się nieprzewidywalnie podczas spacerów, warto skorzystać ze szkolenia dla psów dorosłych. Taki trening efektywnie poprawi Waszą komunikację i sprawi, że staniecie się idealnie zgraną drużyną, której niestraszna żadna sytuacja.

Szkoła dla psów dorosłych Hauvard trwa 6 tygodni. Zajęcie odbywają się raz w tygodniu po 1,5 godziny. Gwarantujemy, że po tym czasie Twój pies stanie się spokojniejszy, bardziej skoncentrowany i skory do współpracy. Również zabawa z psem stanie się przyjemnością dla Was obojga. Po kursie będziesz też wiedzieć jak prawidłowo bawić się ze swoim psem i jak wykorzystać tę zabawę do zmiany jego zachowania. Jego postępowanie stanie się także bardziej przewidywalne.

Z kolei podczas teoretycznych webinarów właściciele psów zdobędą wiedzę na temat komunikacji czworonogów, ich mowy ciała i przewidywania na tej podstawie ich zachowań, a co za tym idzie również odpowiedniego reagowania, a także dowiedzą się, jak radzić sobie z modyfikacją zachowań niepożądanych, takich jak skakanie na człowieka, podkradanie przedmiotów czy szczekanie na domofon.

 

Profesjonalna szkoła dla psów dorosłych Hauvard

Szkoła dla psów dorosłych Hauvard pomoże Wam lepiej zrozumieć Waszego psa, nawiązać z nim bliższą więź i zapanować nad zwierzęciem nawet w stresujących dla niego sytuacjach.

Zainteresowane osoby serdecznie zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i rozwiejemy wątpliwości. Do tego szkoła dla psów Hauvard prowadzona jest przez doświadczonych specjalistów z zakresu treningu zwierząt i zwierzęcej psychologii.

Gwarantujemy, że udział w oferowanym kursie przyniesie pozytywne rezultaty, które zaskoczą nawet najbardziej wymagających właścicieli.

bottom of page