SZKOŁA DLA PSÓW HAUVARD

ZAAWAMSOWANE SZKOLENIA PSÓW

ZAJĘCIA GRUPOWE

OBI DUO

Totalna HAUnowość!

Zapraszamy na niesamowite zajęcia sportowego posłuszeństwa obedience (OBI) w duecie! Dzięki temu, że na szkolenie przyjmujemy wyłącznie dwa psiaki i ich opiekunów, możemy zaserwować Wam całkowicie indywidualne podejście przy jednoczesnym przepracowaniu zadań w obecności rozpraszacza w postaci innego psa! :)

P7287128.JPG

KSZTAŁTOWANIE KLIKEREM

Zajęcia, na których rozwijamy psią kreatywność i pokazujemy w jaki sposób zmęczyć psa umysłowo. Dzięki takiej formie pracy zaspokajamy psią potrzebę kombinowania i zmniejszamy jego poziom pobudliwości.

kształtowanie klikerem.jpg
Rally-O.jpg

RALLY-OBEDIENCE

Zajęcia skierowane dla duetów człowiek-pies, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę ze sportami kynologicznymi. Rally-O to hybryda obedience i agility, w której przechodzimy na czas i na precezyję tory złożone z różnych zadań.

nosework.jpg

NOSE WORK

Psia detekcja węchowa. Zajęcia zaspokajają psią potrzebę eksploracji, dzięki czemu pozytywnie wpływają na psią emocjonalność.

SKUTECZNE PRZYWOŁANIE

Kurs motywacyjny mający na celu zwiększenie motywacji do trzymania się blisko człowieka i wracania na każde przywołanie niezależnie od warunków środowiskowych.

profesor.jpg
Marta Dziedzic.jpg

PSIE SZTUCZKI

Kurs dedykowany dla osób, które chcą poznać ciekawe sposoby na uatrakcyjnienie psu codziennych spacerów. Pokazujemy pakiet zadań, które można wykorzystać w środowisku naturalnym. Będą one również wspaniała rozgrzewką przed zadaniami sportowymi: treningiem OBI, agility, dogtrekkingu, jogginu itp.