top of page

Gotowi? Do startu? START!

Po wielu latach nauki i 4 latach aktywności w zawodzie wreszcie nadszedł ten czas – otwarcie własnej placówki!!! :) Emocji jest co nie miara, gdyż każdy element budowania własnej szkoły daje mi nic więcej a czystą radość, mimo, że niektóre z nich kosztują nie mało wysiłku. Tworzenie czegoś własnego od samych fundamentów jest jednak na tyle satysfakcjonujące, że energia we mnie jest właściwie niewyczerpywalna :)

Czekajcie cierpliwie, a już niedługo powita Was fantastyczny plac z kryjówką przed słońcem/deszczem, gorącem/chłodem! I oddana instruktorka, która już nie może się doczekać prowadzenia dla Was najlepszych kursów, jakie tylko możecie sobie wymarzyć!

To jest również ten czas, kiedy macie szansę przyczynić się do kreowania Waszej nowej ulubionej psiej uczelni :) Śmiało piszcie w komentarzach:

- jakie umiejętności są dla Ciebie najważniejsze na kursie podstawowego posłuszeństwa (dla szczeniąt/psów dorosłych)?

- co charakteryzuje najlepszą psią uczelnię?

- czego masz nadzieję uniknąć na kursie?

Ze swojej strony Hauvard gwarantuje najwyższą jakość szkolenia – profesjonalna i ciepła opieka instruktorki z kilkuletnim doświadczeniem, która zawsze dba o atmosferę sprzyjającą nauce; indywidualne podejście do duetu-człowiek pies; stałą komunikację na linii instruktor-kursant; pełne zaangażowanie w prowadzenie zajęć, dzięki czemu nigdy nie będziesz móc narzekać na nudę! :)

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page