KATEGORIE WYDARZEŃ

ZAJĘCIA INTERNETOWE

 • KONSULTACJA BEHAWIORALNA ONLINE
  Poniedziałki-środy 15:30
  SKYPE
  Dziękuję za zainteresowanie moimi konsultacjami online. :) Proszę, daj znać co chcesz przepracować ze swoim psem i jakie terminy najbardziej Ci odpowiadają. W odpowiedzi zwrotnej dam znać, kiedy będzie możliwe najszybsze spotkanie.
  Udostępnienia
 • KSZTAŁTOWANIE ONLINE 450 ZŁ
  Dostęp do 6 modułów kursu przez 12 tygodni
  Google + Skype
  Krótkie spacery a pies nie daje Ci spokoju? Ciągle prosi o uwagę i wpada na "głupie pomysły"? Ukierunkuj jego kreatywność na przydatne umiejętności! Sprzątanie zabawek, otwieranie/zamykanie szafek, podawanie przedmiotów i wiele innych! Cena: 450 zł za 6 modułów.
  Udostępnienia
 • NOSE WORK ONLINE 450 ZŁ
  Dostęp do 6 modułów kursu przez 12 tygodni
  Google + Skype
  Twojego psa rozpiera energia? Chcesz mądrze poradzić sobie z nudą w domu? Zabawy węchowe to coś dla Was! Zamień swojego psa w psiego detektywa z prawdziwego zdarzenia i zaangażuj jego nos na co dzień! Kurs online obejmuje teorię, video praktykę oraz konsultacje Skype. Cena: 450 zł za 6 modułów.
  Udostępnienia
 • PRZEDSZKOLE ONLINE 450 ZŁ
  Dostęp do 8 modułów kursu przez 16 tygodni
  Google + Skype
  Kurs rozpisany na 8 modułów (8 tygodni pracy) z ćwiczeniami do zastosowania już od pierwszego dnia w domu! Znajdziesz w nim zarówno propozycje ćwiczeń socjalizacyjnych, podstawy posłuszeństwa, a także wskazówki na najczęstsze szczenięce problemy. Szczegóły: martadziedzic@hauvard.pl
  Udostępnienia