top of page

SZKOŁA DLA PSÓW HAUVARD

PODSTAWOWE SZKOLENIA PSÓW

ZAJĘCIA GRUPOWE

przedszkole dla psów.jpg

PSIE PRZEDSZKOLE

Zajęcia skierowane dla szczeniąt przed ukończeniem

5. miesiąca życia. Kurs obejmuje przede wszystkim prawidłową socjalizację psów, czyli przygotowanie do życia w mieście, budowania prawidłowych relacji

z ludźmi i z innymi psami.

Ponadto wprowadzamy naukę podstawowych komend, aby od początku rozwijać prawidłową komunikację między człowiekiem i jego psem.

Odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące wychowania młodego psa i pokazujemy jak eliminować prawdopodobieństwo występowania niepożądanych zachowań w przyszłości.

OBI PUPPY

Totalna HAUnowość! Zapraszamy na sportowe przedszkole dla szczeniąt! Pracujemy w kameralnych grupkach do 4 maluchów, aby połączyć możliwości wspólnej socjalizacji z niezwykle indywidualnym podejściem! Program zajęć obejmuje wprowadzenie ćwiczeń z zakresu obedience klasy 0, naukę wyciszania się oraz ćwiczenia socjalizacyjne!

PSIA PODSTAWÓWKA

Zajęcia skierowane do psów między 5. a 10. miesiącem życia. Kurs obejmuje naukę podstawowego posłuszeństwa rozszerzoną o spotkania socjalizacyjne między psami. Uczymy jak radzić sobie z problemami typowymi dla dojrzewających czworonogów,

np. ucieczkami, lękiem przed nowością, „głuchnięciem” na komendy, wymuszaniem podejścia do innego psa i tym podobne. 

szkoła dla psów Warszawa.jpg
komenda siad.jpg

PSI OGÓLNIAK

Zajęcia skierowane do najszerszego grona odbiorców, psów w każdym wieku, z którymi chcielibyśmy rozpocząć szkolenia z zakresu podstawowego posłuszeństwa i które ukończyły już 10. miesiąc życia. Na kursie pokazujemy jak zbudować motywację do pracy u psa, jak znajomość wysyłanych przez psa sygnałów może nam pomóc w prawidłowym treningu oraz co robić, aby czuć się w pełni bezpiecznie ze swoim psem w mieście.

PSIA SZKOŁA WYŻSZA

Zajęcia skierowane dla psów po podstawówce

lub ogólniaku, na których wprowadzamy coraz bardziej zaawansowane techniki szkoleniowe

oraz pracę bez nagród w postaci jedzenia czy zabawki.

Na bieżąco pokazujemy jak poprawić swoje techniki szkoleniowe oraz jak pożegnać się z saszetką ze smakami. :)

profesor.jpg
bottom of page